İnşaat Sonrası Temizlik

İzmir İnşaat Sonrası Temizlik
İzmir İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik, planlanmış olan demirbaş dekorasyonundan önce (Kaba temizlik), dekorasyonla birlikte (hazırlık temizliği) ve dekorasyondan sonra (ince temizlik) olmak üzere üç ayrı safhada ele alınmaktadır. Bu hizmetimizde inşaat veya tadilat sürecinden kalma tüm kir ve pisliği temizliyoruz. Temizlik işlemleri için gerekli olan tüm araç ve ekipmanlar şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. Bu çalışmalar için yeterli sayıda deneyimli çalışanımız bünyemizde yer almaktadır. Yapılan temizlik işlemlerinde zeminin zarar görmesini ve camların çizilmesini önleyecek araçlar ve temizlik ürünleri kullanmaktayız.

Temizlik hizmetleri arasında en çok tercih edilen hizmetlerden biri olan inşaat sonrası temizlik hizmeti için kullanılan özel malzemeler sayesinde mekanınızda inşaat atığı kalmadan rahatça yaşamanın konforunu ve huzurunu tadacaksınız. Şirketimiz toplu konut temizliklerinde de hizmet vermektedir.

Temizliği güvenilir ellere emanet edin. Bizimle iletişime geçerek; bizi arayarak veya Whatsapp hattımızdan bize mesaj atarak bizden detaylı ve hızlı bilgi alabilirsiniz.