Ev & Villa Temizliği

İzmir Ev & Villa Temizliği
İzmir Ev & Villa Temizliği
Ev Temizliği

Temizlik her evin en ihtiyacıdır. Fakat bazen öyle öyle bir zaman gelir ki kişisel olarak yapacağımız temizliğinde bir tık önüne geçebilmektedir. Hayatın büyük bir zaman diliminin geçirildiği ve yaşam alanımız olan evlerin temiz olmasına dikkat etmek gerekir. İnsan kendi temizliğine özen gösterdiği gibi yaşadığı evin temizliğine de aynı özeni göstermelidir.

Kişilerin çalışması, hastalık, yaşlılık veya zorunlu sebeplerden ötürü ev temizliğini yapamayanlar için Beril Temizlik bu sorunu uygun fiyatlarda çözüme kavuşturmaktadır. Bu bağlamda özellikle çalışan ailelerin en büyük yardımcısı olan şirketimiz, evinizin size ait özel bir alan olduğu düşüncesini esas alarak büyük bir titizlik ve özenle evinizin temizliği konusunda her türlü ihtiyacınızı karşılamaktadır.

Camların silinmesi; tozların alınması; koltukların yıkanması; mutfak, tuvalet ve banyonun temizliği gibi hizmetleri bu yelpazede yapmaktayız.

Villa Temizliği

Villa, köşk, yalı, tarihi önemi olan konut ve benzeri evleri periyodik ya da siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda değerlendirilerek yüksek kalitede ve büyük bir titizlikle hizmet vermekteyiz.

Temizliği güvenilir ellere emanet edin. Bizimle iletişime geçerek; bizi arayarak veya Whatsapp hattımızdan bize mesaj atarak bizden detaylı ve hızlı bilgi alabilirsiniz.